Mazury- kraina Tysiąca Jezior, gdzie swój dom mają żubry, dzikie konie, bociany a w samym sercu ,wsród sosnosych lasów, nad jeziorem Selmęt Wielki położony jest nasz ośrodek Gryfia-Mazur. Kameralna atmosfera, bliskość zapierającej dech w piersiach przyrody i infrastruktura ośrodka sprawiają, że jest to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego rodzaju imprez plenerowych, integracyjnych, ognisk, obozów dla dzieci i młodzieży, koloni letnich i zimowych a także szkoleń i konferencji. Swoim gościom oferujemy bazę noclegową ze 150 miejscami w pokojach 2,3,4-osobowych oraz zaplecze gastronomiczne z domowymi posiłkami. Do dyspozycji jest duży, monitorowany i bezpłatny parking, leśny plac zabaw dla dzieci, zdaszone miejsce do zorganizowania ogniska, grilla a także potańcówki pod gwiazdami do białego rana. Oferujemy też centrum konferencyjne na które składają się: 3 sale  mieszczące  od 20 do 150 osób, rzutnik multimedialny, flipchart, ekrany, profesjonalny sprzęt nagłaśniający.

IMG_4079
IMG_4079

Describe your image here

kolonie 2
kolonie 2
kolonie 1
kolonie 1
IMG_20181108_140615 — kopia — kopia
IMG_20181108_140615 — kopia — kopia

Zaledwie 70 m od ośrodka jest piękna, zadbana plaża jeziora Selmęt Wielki na której znajduje się boisko do siatkówki plażowej oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego ( kajaki, rowery wodne ). W okolicy jest trawiaste boisko do gry w piłkę nożną oraz wiele różnorodnych tras rowerowych. Lokalne szlaki nie są zbyt długie ( 20-50 km ) ale są ciekawie przygotowane i nawet najbardziej wymagający rowerzyści nie będą zawiedzeni. W Ełku i okolicy odbywają się liczne imprezy sportowe - Mazovian MTB Marathon, Gwiazda Mazurska  maraton rowerowy, cykliczna już impreza- Runmageddon- extremalny bieg z przeszkodami a także wyprawy OFF-ROAD organizowane przez stowarzyszenie Mazurska Włóczęga. Piękne, leśne tereny sprzyjają rozwojowi turystyki konnej.W okolicy działa kilka ośrodków jeździeckich, które oferują naukę jazdy konnej, jazdę rekreacyjną, trening sportowy oraz zajęcia hipoterapii.

A na naszych najmłodszych gości czeka niespodzianka - mini-zoo z kozami anglonubijskimi, barankiem kameruńskim i kucem walijskim.